Mám velkou radost, že se nám podařilo naplnit jeden z našich cílů a to v roce 2020 rozšířit naši členskou základnu o 30 nových členů. K dnešnímu dni, tedy 1.4.2020 máme 80 aktivních členů a pro tento rok zavíráme. Ale pokud jste se chtěli stát členy naší skvělé komunity a mít možnost měnit finančně poradenský trh, nezoufejte. Od 1.1.2021 opět otevíráme dveře novým členům a náš předběžný cíl je dostat se na 100 aktivních členů.

Proč zavíráme dveře?

Je to jednoduché. Naši komunitu už bych nazval takovou větší rodinou. To znamená, že se navzájem dobře známe, pomáháme si, důvěřujeme si, sdílíme mezi sebou zkušenosti. Bez kapky závisti nebo skrytých úmyslů. A představte si, že by neustále chodili noví a noví členové, kteří by neměli dostatek prostoru se začlenit a vytvořit si mezi sebou potřebnou důvěru.

Z toho důvodu jsme se rozhodli každý rok dát příležitost pouze omezenému počtu poradců. A všichni tak budeme mít navzájem dostatek času se poznat. V roce 2020 nás čeká plno výzev a úkolů a já jsem neskutečně rád, že se nám daří nadchnout pro naši vizi i ostatní.

Sledujte nás na Facebooku nebo LinkedIn a pokud již teď víte, že do toho jdete s námi, pošlete přihlášku ke členství.

Ještě jednou díky za důvěru, kterou do nás vkládáte.

Michal Doubek
Prezident Asociace finančních poradců České republiky