KONFERENCE AFP ČR 2021

 

TÉMA: SPRÁVA RODINNÉHO MAJETKU

6. 9. - 7. 9. 2021

Hotel Atlantis, Brno

Unikátní dvoudenní konference

 

Komunita, vzdělávání, podpora a odbornost. Čtyři základní pilíře naší asociace, které pomáhají našim členům růst a posouvat se dál v jejich podnikání. Proto jako každý rok připravujeme pro naše členy unikátní dvoudenní konferenci, kde se potkají všichni členové a zajímaví řečníci, a vytvoří tak ideální prostředí pro sdílení názorů, trendů a zkušeností.

účastníků

řečníků

partnerů

celý hotel

Připravili jsme nabitý program

1. DEN

Panelová diskuze

Jaké existují modely správy majetku? Jaké jsou typy odměňování finančního poradce? Jaké jsou očekávání majetných rodin při správě jejich majetku? Jak na akvizici bonitních klientů? Jak na finanční plán?

To je pouze ochutnávka otázek, které budeme pokládat pěti ostříleným finančníkům a kteří se s námi podělí o jejich zkušenosti se správou majetku.

Makroekonomická rizika při správě majetku

V dnešním světe je vše naruby. Iracionální chování politiků, kteří výrazně ovlivňují nezávislost centrálních bank, což vede k nestabilitě a narušení volného a svobodného trhu.

Jaké ekonomická rizika nám hrozí při správě majetku a jak se dnešní situaci přizpůsobit?

Správa majetku z pohledu rodinného dědice

Jaké to je prodat po desítkách let podnikání firmu, inkasovat neuvěřitelné množství peněz a pak je dát svým dětem, aby je spravovali?

Dá se na to připravit? Bylo správné rozhodnutí vložit rodinný majetek do svěřenského fondu? Pohled do zákulisí dědice, který dostal za úkol postarat se o rodinný majetek a uchovat jej po další generace. 

Finanční poradenství po Anglicku

Anglie se často dává za vzor při diskuzích o placeném nebo bezprovizním poradenství. Kolují o něm různé mýty a my jsme se rozhodli to jednou pro vždy objasnit.

Jak dnes funguje v Anglii finanční poradenství? Je opravdu nezávislé? A bez provizí? O tom nám povykládá vzácný host, který v Anglii poskytuje poradenské služby.

Cesta na vrchol

Příběh obyčejného českého kluka, který s rodiči za minulého režimu emigroval do Německa a stal se z něho úspěšný finančník, který spravuje peníze nejbohatším lidem na světě.

Co stálo za jeho úspěchem? A jaké schopnosti a dovednosti jsou k tomu potřeba?

2. DEN

Jak na sítě

Komunikace na sociálních sítích a různých platformách se za posledních deset let stala běžnou součástí našich životů. 

Jaká jsou dnes očekávání od potenciálních zákazníků? Jak zaujmout a správně komunikovat? A dá se přežít bez sociálních sítí pokud chci dlouhodobě růst a budovat svoji značku?

Jak zaujmout a zůstat nezapomenutelný

Konkurence je obrovská. Každý bojuje o pozornost svých potenciálních klientů, ale jen málokdo dokáže zaujmout natolik, že zůstane nezapomenutelný v tom dobrém slova smyslu.

Abych zaujal, potřebuji talent? Musím se s tím narodit? Jaké dovednosti se musím naučit, aby mě lidé vyhledávali a důvěřovali mi?

Právní a daňová rizika při správě majetku

Pokud spravuji svůj majetek v řádu několika desítek nebo stovek milionů korun, kromě finančního poradce k sobě potřebuji stejně tak nutně dobrého právníka a ještě lepšího daňového poradce.

Jaké právní a daňová rizika musí dnešní bohaté rodiny řešit?

Jaké výzvy řeší bohaté rodiny při správě majetku?

Doba se mění. Pro někoho k lepšímu, pro někoho k horšímu. Nicméně je cítit obrovský tlak na celou společnost a bude velmi zajímavé jak se s tím do budoucna vypořádáme.

A pokud dnes budu vědět jaké výzvy mě čekají, dokážu se na ně lépe se svojí rodinou a majetkem připravit.

Připomeňme si jak skvělé to bylo

Děkujeme našim partnerům za podporu

 

Bez jejich pomoci bychom nemohli uspořádat zcela nový formát dvoudenní konference, kde se setkali ti nejlepší finančních poradci na poradenském trhu. Proto jim ještě jednou děkujeme za podporu a důvěru, kterou do nás vložili.

Odborná záštita

Podporovatelé