Výroční konference Asociace finančních poradců České republiky

HotelpopulusDne 31. března 2017 v pátek se uskuteční v hotelu Populus v Praze již 4. výroční konference Asociace finančních poradců České republiky. Nejen vzhledem k množství regulací, které finanční trh přinesl v uplynulém roce, se nabízela celá řada témat.

Účastníci se nakonec mohou těšit například na ekonomický výhled Štěpána Křečka, dlouhodobé investování od Ondřeje Záruby nebo také pohled na finančně-poradenský trh očima dokumentaristy Jakuba Charváta. Celý program je k dispozici na stránkách asociace.

V samém úvodu konference budou vyhlášeni vítězové Ocenění AFP ČR – Finanční poradce roku 2016 a to v následujících pěti kategoriích:

  • Ocenění za celoživotní přínos (pro poradce pracující v oboru minimálně 15 let)
  • Ocenění za rozvoj finančního poradenství (za zásluhy o rozvoj a kvalitu finančního poradenství)
  • Ocenění za věrnost oboru (pro poradce pracující v oboru 7 let a více)
  • Nejoblíbenější poradce finančních poradců a zprostředkovatelů – dle hlasování na internetu
  • Anticena finančního poradenství (za negativní přístup k finančnímu poradenství)

 

Záměrem konference je také setkání členů z řad asociace a výměna zkušeností nad dynamicky měnícím se finančně-poradenským trhem.

 

Kontakt:

Vladimír Švorba, prezident Asociace finančních poradců České republiky, spolek, tel.: 724 689 958

 

Asociace finančních poradců České republiky, spolek

Asociace AFP ČR tvoří komunitu zkušených a uznávaných finančních poradců v České republice. Členy asociace jsou lidé, kteří se finančnictví dlouhodobě profesně věnují, považují tento obor za důležitý a dělají svoji práci svědomitě a zodpovědně.

Členové asociace rovněž hájí zájmy klientů a upozorňují na aktivity společností, které by svojí činností mohli způsobit poškození samotných spotřebitelů.