Letos jsme chtěli uspořádat zcela unikátní vzdělávací konferenci pro finanční poradce, která bude zaměřena čistě na poradenské témata. A podle zpětných vazeb věřím, že se nám to podařilo a musím říct, že takový příliv pozitivních slov jsem ani nečekal.

„Nejlepší konference na které jsem byl.“ Jan Steininger

Velkou změnou oproti předchozím ročníkům bylo, že jsme zvolili dvoudenní formát, který u nás není obvyklý. Nicméně jsme věděli, že důležitým pilířem pro účastníky je možnost networkingu a seznámení se s ostatními nejen mezi přestávkami.

Od začátku jsme konferenci koncipovali směrem k tématu „Budoucnost finančního poradenství„. To je téma, nad kterým dnes mnoho finančních poradců přemýšlí, ať už z důvodů legislativních nebo z důvodu digitalizace, rozvoje umělé inteligence a větším možnostem jak lidé mohou sami investovat bez poradce.

Chtěli jsme poradcům ukázat, jak se finančně poradenský trh vyvíjí, kam směřuje a že bude víc než dříve důležité, aby si každý poradce nebo poradenská firma jasně stanovila jakým klientům se chtějí věnovat, jaké služby chtějí poskytovat a na jaké straně chtějí stát. Protože budoucnost finančních poradců je ve vysoké přidané hodnotě vůči klientům. Sjednání produktu bude otázka dvou kliknutí.

Věřím, že se nám podařilo nadhodit důležité témata a vyvolat diskuzi napříč celým trhem. K tomu patří velké díky všem řečníkům, kteří věnovali energii a čas našim členům tím, že si připravili skvělé prezentace a přijeli za námi diskutovat.

Velké díky také patří všem partnerům, kteří se rozhodli nás finančně podpořit, protože se jim líbí naše vize a díky nim jsme tak mohli otevřít diskuzi a předat zajímavé myšlenky dál mezi finanční poradce.

 

Partneři, kteří nás podpořili

 

 

 

 

 

 

 

Aktivně již připravujeme další ročník, který se uskuteční 22.10. – 23.10. 2020 a vy si můžete dát již tento termín do kalendáře, aby vám neutekla konference, která se zařadí mezi ty nejlepší konference, které v České republice můžete navštívit.

Fotografie z letošního ročníku najdete zde: www.afpcr.cz/galerie

Sledovat nás můžete jak na Facebooku, tak na LinkedIn a my se těšíme na případnou spolupráci.

Michal Doubek

Člen Rady Asociace finančních poradců České republiky