Kdy: 22.května 2015

Kde: v Praze

Podrobnosti o programu, ceně a jakým způsobem se přihlašovat, najdete zde.

A kdo na konferenci vystoupí jako přednášející?

 

ŠídloIng. Dušan Šídlo

Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, obor finance a pojistné inženýrství. Od roku 2002 pracoval jako analytik finančních produktů pro různé finančně-poradenské společnosti. V současnosti působí jako analytik ve společnosti Broker Trust, což je servisní organizace pro finanční poradce. V roce 2010 napsal knihu Život jako riziko, která se věnuje problematice zajištění životních rizik, v roce 2012 další Jak nás podvádějí aneb Pravda o finančním trhu a penzijní reformě. Je rovněž autorem knihy Nenech se dojit aneb jak vydělávat nejen na slevách.

 

 

Odrobina Mgr. Marek Odrobina

Vystudoval Právnickou fakultu Karlovy Univerzity v Praze. Je členem České advokátní komory. Pracoval v několika advokátních kancelářích a od roku 2002 zahájil výkon samostatné advokacie. Od roku 2006 pracuje ve své vlastní advokátní kanceláři Odrobina&Co. Specializuje se na obchodní a občanské právo a na obchodní smlouvy

 

 

Petržilka Artur Petržilka

Svou kariéru ve financích začal v OVB v roce 2008. V roce 2011 přešel z OVB do INSIE a v roce 2013 se stal spoluzakladatelem a spolumajitelem poradenské společnosti Valfin ČR, s.r.o.. V roce 2014 s kolegy založil společnost zaměřující se čistě na investice – In Investments, s.r.o. , která poskytuje servis finančním poradcům. Artur je zároveň i viceprezidentem Asociace finančních poradců České republiky.

 

 

 

Ružička Jan Ružička

Mladý tvůrce webů a značky, který má rád marketing a vše kolem něj. Před 2 lety se vrátil z Německa, kde studoval a nyní v Praze studuje IT. Pracuje také jako marketingový specialista ve firmě Artex Informační Systémy spol. s.r.o. Vytvořil již mnoho webových prezentací, ale i interních systémů a marketingových kampaní. Mimo jiné dělal i web a profily asociace. Má vlastní tým, s kterým pracuje nejen na komerčních projektech. Zajímá se také o reporting, SEO, analýzy webů, sociální sítě a grafiku. Svým zákazníkům nabízí komplexní služby.

 

 

Příklenk Ing. Lukáš Příklenk 

Vystudoval VŠE v Praze a získal několik certifikátů společnosti Microsoft. Je majitel firmy Artex Informační Systémy spol. s.r.o. která se již od svého vzniku v roce 1997 věnuje servisu informační techniky, implementaci produktů na klíč nejen od společnosti Microsoft a nastavením business procesů ve firmách. Firma má 23 spolupracovníků a do portfolia zákazníků patří např. firmy jako Coloseuum a.s. či Tommy Hilfiger.

 

 

Špirakus Ing. Ivan Špirakus

Vystudoval ČVUT v Praze. Po praxi v Dánsku, Velké Británii a USA pracoval v oblasti cestovního ruchu. V roce 1992 spoluzaložil makléřskou pojišťovací společnost Portfolio Alfa, s.r.o., kde se zabýval především marketingem, obchodem a řízením podnikatelských rizik klientů.  V roce 2004 stál u vzniku mezinárodní sítě pojišťovacích makléřů INSIA, v současné době je místopředsedou představenstva a generálním ředitelem společnosti INSIA a.s.

Aktivně publikuje, přednáší a podílí se na propagaci pojišťovnictví a profese pojišťovacích makléřů. Od roku 1999 byl členem představenstva Komory pojišťovacích makléřů, od roku 2005 členem prezídia Asociace Českých pojišťovacích makléřů (AČPM) s odpovědností za marketing a PR. V prosinci roku 2013 byl zvolen do funkce předsedy prezídia AČPM.

 

Kaplan Mgr. Lukáš Kaplan

Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy a v roce 2011 získal jako jeden z prvních v České republice mezinárodní titul  €FA™ – €uropean Financial Advisor™. Lukáš Kaplan má praxi z advokátní kanceláře a více než 5 letou praxi jako nezávislý finanční konzultant. V roce 2012 působil na pozici likvidačního specialisty ve společnosti Partners.. Od roku 2013 je jednatelem společnosti EUCS, která se specializuje na pojistné právo.

 

 

Těšíme se na setkání s vámi. Pokud se chcete na konferenci přihlásit, napište nám na info@afpcr.cz, případně využijte přihlašovací formulář níže. Více informací ohledně konference najdete zde.

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.